Středomoravský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna III. kolo FL III. kolo Premium ligy II. kolo FL II. kolo ML II. kolo Premium ligy I. kolo FL I. kolo ML I. kolo Premium ligy IV. kolo Premium ligy Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Osmička Poděbradská školní Liga - mladší Poděbradská školní Liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Poslední turnaj v Chrástu Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 Předposlední turnaj v Ejpovicích Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj- 2018/2019 Uhříněvská Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. turnaj miniházené 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. turnaj v Chrástě, 25.9.2018 2. turnaj v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<leden 2019>
poútstčtsone
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Anketa

Jaký systém soutěží preferujete?
systém více skupin 50%
jedna větší skupina 48%
kombinovaný 1%
Celkem hlasovalo: 1123
11.4.2012 otevřeno: 1540 x

Zpravodaj soutěžní komise - č.6.

Celý zpravodaj najdete v sekci pro stažení

Zprávy SK StmOSH

 
Pokuty, poplatky:
 
SHK Kunovice – pokuta 2000,- Kč za odhlášení ze soutěže družstva starších žaček
                 
DHK Litovel – pokuta 2000,- Kč za odhlášení ze soutěže družstva starších žaček
                 
TJ Šumperk – pokuta 100,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.ON001 bez trenéra s licencí
 
TJ Sokol Kostelec na Hané – pokuta 200,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.OV003 a OV004 bez trenéra s licencí
 
SHK Kunovice – pokuta 200,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.OZ001
a OZ006 bez trenéra s licencí
 
TJ Cement Hranice – pokuta 200,- Kč za nerespektování rozpisu soutěží v utkání č.OX003 – start hráče bez vyznačeného IS – Vašek Radim
 
Tatran Litovel – poplatek 100,- Kč za hlášení změny termínu utkání č.OA182
 
HC Zlín – poplatek 300,- Kč za hlášení změny termínu utkání č.OZ002, OZ003 a OZ009
 
Bašátek Rudolf – pokuta 100,- Kč za pozdní odeslání zápisu z 31.3.
 
TJ Sokol Dřevohostice – poplatek 200,- Kč za projednání v disciplinárním řízení
 
 
Zprávy DK StmOSH
 
Tellinger Milan (TJ Sokol Dřevohostice) – ZZČ na 3 týdny nepodmíněně od 5.4. 2012 do 25.4.2012 dle DŘ část B čl. B.1.3. c), za provinění hráče v MU č.OA108
 
Stoklasa Josef – pokuta 250,- Kč za neplnění, nerespektování legislativních předpisů a rozpisů soutěží (řízení utkání bez platné licence a zaplaceného IS)