Středomoravský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Anketa

Jaký systém soutěží preferujete?
systém více skupin 50%
jedna větší skupina 48%
kombinovaný 1%
Celkem hlasovalo: 1123

Funkcionáři

Středomoravský svaz házené
Legionářská 12, Olomouc 772 00
 
Předseda Exekutivy StmOSH:                   Mgr. Antonín           STANĚK,      Ph.D.
 
Místopředseda Exekutivy StmOSH:          Zdeněk                      PŘEROVSKÝ
 
Předseda SK StmOSH:                              Ing. Pavel                SPURNÝ
Předseda KR StmOSH:                              Valdemar                 MACHARÁČEK
Předseda KM StmOSH:                             David                       DIVOKA
Předseda TMK StmOSH:                           Mgr. Lubomír           KREJČÍŘ
Předseda komise rozvoje:                        Petr                         NOVÁK___________________
 
Předseda DK StmOSH:                              Vladimír                    NASTOUPIL
 
Sekretář StmOSH:                                       Ivo      KUBA
 
 
Spojení na Středomoravský svaz házené:             Tel:     585 204 450
                                                                            Fax:    585 204 450
                                                                             e-mail:            stmsh@centrum.cz
 
Další spojení:
 
Předseda StmOSH: TZ: 585635412          mobil:728 212 997     staneka@centrum.cz
Předseda SK:          TZ: 585151531          mobil:731 426 524     pavel.spurny@szpi.gov.cz
Předseda KR:           TZ:                             mobil:607 824 668     walda@mybox.cz
Předseda DK:           TZ:                             mobil:605 542 278     vladimirnastoupil@seznam.cz
 
                 Řízené soutěže a řídící člen SK StmOSH:
 
Středomoravská liga:
 
Muži                                             Přerovský Zdeněk                 725844572
mladší dorostenci                          Spurný Pavel                         731426524
starší žáci                                     Šrotíř Jiří                               774244621
starší žačky                                   Macharáček Valdemar                   607824668
mladší žáci A                                 Přerovský Martin                 723465189
mladší žáci B,C                              Nastoupil Vladimír               605542278
mladší žačky                                  Novotný Pavel                    604130061