Středomoravský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<srpen 2018>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Anketa

Jaký systém soutěží preferujete?
systém více skupin 50%
jedna větší skupina 48%
kombinovaný 1%
Celkem hlasovalo: 1123

Rozhodčí

 

                            Adresář rozhodčích Středomoravského svazu házené
 
Axmann Arnošt                    Tř. Pionýrů 718, 783 91 Uničov, tel: 605 767 977
e-mail: arnost66@seznam.cz
 
Baader Adam                       Varšavské nám. 1, 779 00 Olomouc, tel: 777 132 834
e-mail: baader@centrum.cz
 
Bachánková Markéta          Věžová domy 861 76001 Zlín, tel: 607 604 608
e-mail: maarket.tka@seznam.cz
 
Bašátek Rudolf                     Nemocniční 1191, 783 91 Uničov, tel: 605 049 563
e-mail: komous032@seznam.cz
 
Bečička Marek Ing.              J.Švermy 28, 796 01 Prostějov, tel: 773 606 684
e-mail: MarekBecicka@seznam.cz
 
Brzósková Kateřina Ing.     Borovského 2324, 734 01 Karviná 7, tel: 737 737 787
Korespondenční adresa: SH U stadionu 4286, 760 01 Zlín
e-mail: k.brzoskova@gmail.com
 
Burďák Adam                      R.Kubíčka 988, 686 05 Uh.Hradiště, tel: 725 869 859
e-mail: adamburdak@gmail.com   
 
Číhal David Ing.                   Haňovice 108. 783 21 Chudobín, tel: 602 714 839
e-mail: carexcihal@tiscali.cz
 
Dalajka Vítězslav                 Dr.Ed.Beneše 941, 763 61 Napajedla, tel: 737 230 572
e-mail: dalajka@smnapajedla.cz
 
Divácký Jan                          Nedašov 323, PSČ 76332, tel: 733 665 124
e-mail: jandivacky@seznam.cz
                         
Dufek Stanislav                    Hutník 1409, 698 01 Veselí n.M., tel: 604 509 836
e-mail: stana.dufek@seznam.cz
 
Hlavinka Martin                   Karla Sedláka 1220, 784 01 Litovel, tel: 721 718 724
e-mail: malyhlava@centrum.cz
 
Horák Jiří Mgr.                    Netušilova 3, 796 01 Prostějov, tel: 777 200 525
e-mail: horakjura@seznam.cz           
 
Jorda Pavel                           Stiborova 14, 779 00 Olomouc, tel: 734 252 307
e-mail: j.pavel.15@seznam.cz                      
                       
Kaufman Jiří                                    Kosmonautů 14, 772 00 Olomouc, tel: 732 602 787
e-mail:jirka.kaufman@seznam.cz
 
Kolář Josef                           Potoční 377, 784 01 Červenka, tel: 777 951 637
e-mail: pepik.unas@seznam.cz
 
Králíček Jiří                          Mokrá 284, 760 01 Zlín, tel: 608 737 331
e-mail: jiri.kralicek@email.cz
 
Králík Lukáš                        Budovatelská 4797, 760 05 Zlín, tel: 731 004 761
e-mail: lukas.kralik@seznam.cz
 
Kratinová Zuzana                Buzulucká 1, 78301 Olomouc-Slavonín, tel. 603 580 082
e-mail: zuzanecka2@seznam.cz
 
Krobothová Michaela          Wolkerova 16, 779 00 Olomouc, tel: 776 330 864
e-mail: ricpick@seznam.cz
 
Kummerová Kristýna          Synkova 6, 779 00 Olomouc, tel: 605 079 694
e-mail: kristyna.kummerova@seznam.cz
 
Macharáček Valdemar        Werichova 16, 779 00 Olomouc, tel: 607 824 668
e-mail: walda@mybox.cz
 
Macharáčková Pavla           Werichova 16, 779 00 Olomouc, tel: 723 349 518
e-mail: macharackovap@seznam.cz
 
Malínek Pavel                       Heyrovského 12, 779 00 Olomouc, tel: 777 031 557
e-mail: malinek.pavel@seznam.cz
 
Michlová Dominika              Synkova 1, 779 00 Olomouc, tel: 608 805 348
e-mail: dmichlova@seznam.cz
 
Milo Jakub                            Mikuláškova 10, 750 02 Přerov, tel: 607 186 923
e-mail: milo.j@seznam.cz
 
Mužný Petr                           Na Šibeníku 16, 779 00 Olomouc, tel: 737 288 171
e-mail: bazik07@seznam.cz
 
Nastoupil Vladimír               Varšavské nám. 1, 779 00 Olomouc, tel: 605 542 278
e-mail: vladimirnastoupil@seznam.cz
         
Nesvadba Pavel Mgr.           Dolní Jasenka 201, 755 01 Vsetín, tel: 724 819 929
e-mail: p.nesvadba@seznam.cz
                                                                      
Novotný Jiří                          Týnecká 363, 783 73 Grygov, tel: 603 955 932
e-mail: jnovisek@volny.cz               
 
Novotný Pavel                      Bukovany 52, 772 00 Olomouc, tel: 604 130 061
e-mail: pavka.novotny@seznam.cz
 
Ochmann Petr                      Kollárova 383,783 53 Velká Bystřice, tel: 739 951 964
e-mail: rtepnnamhco@seznam.cz  
                             
Planka Ladislav                    Mozartova 2, 796 01 Prostějov, tel: 775 111 053
e-mail: L.Planka@seznam.cz
 
Radová Daniela                    Na Zelničkách 541, 686 04 Kunovice, tel: 777 102 332
e-mail: danus.radova@post.cz
 
 
Roubalová Monika               Smrčkova 3, 779 00 Olomouc, tel: 775 930 509
e-mail: monishek@seznam.cz
 
Sadílková Aneta                   Rožňavská 11, 779 00 Olomouc, tel: 607 115 410
e-mail: sadilkovaa@seznam.cz
 
Sadovský Michal                  Mohelnická 1121, 783 91 Uničov, tel: 732 912 965
e-mail: michalsadovsky@email.cz
 
Sedláček Pavel Ing.              Na včelíně 1903, 760 01 Zlín, tel: 724 902 589
e-mail: pavsed@volny.cz
 
Smékal Jakub                       Černá cesta 2, 772 00 Olomouc, tel: 737 025 747
e-mail: Smekal.JakubVB@seznam.cz
 
Smékal Roman                     Zikova 9, 779 00 Olomouc, tel: 607 629 714
e-mail: Smekal.R@seznam.cz
                      
Směšná Jaroslava                 U panelárny 6b, 779 00 Olomouc, tel: 774 433 504
e-mail: ja.smes@seznam.cz
 
Soukup Zdeněk                    Loučka 72, 783 22 Cholina, tel: 606 348 389
e-mail: revizesoukup@seznam.cz     
 
Mgr.Staněk Antonín Ph.D. Werichova 29, 779 00 Olomouc, tel: 728 212 997
e-mail: staneka@centrum.cz   
 
Staněk Martin                      Werichova 29, 779 00 Olomouc, tel: 725 921 598
e-mail: bobomartin@centrum.cz
 
Steiger Martin                      Na Svobodě 463, 783 53 Velká Bystřice, tel: 607 956 437
e-mail: steiger.martin@seznam.cz
 
Stoklasa Josef                       Pavlovice u Přerova 63, 751 11 Přerov, tel: 732 643 412
e-mail: josefstoklasa@seznam.cz
 
Šáš Jan                                  Křiby 4602,760 05 Zlín, tel: 721 284 112
e-mail: jan.sas@seznam.cz
 
Ščecinová Petra                    Horní 44/47 A 78313 Štěpánov u Olomouce, tel: 739 375 862
e-mail: srdicko.rutka.18@seznam.cz
 
Škroch Josef                         J. Glazarové 3, 779 00 Olomouc, tel: 775 995 155
e-mail: skroch.rescue@seznam.cz
 
Šmídová Hana                      Pod lesem 168/ 33, 750 02 Přerov - Žeravice, tel: 728 623 099
e-mail: Hanca48@seznam.cz
                                             
Šohaj Pavel                           Dvořákova 1424, 763 61 Napajedla, tel: 739 611 478
e-mail: sohaj@ec-cz.cz
 
Špalková Dominika              Čekyňská 57, 750 02 Přerov - Žeravice, tel: 737 194 619
e-mail: dominika.spalkova@seznam.cz
 
Šrotíř Jiří                               Mišákova 14, 779 00 Olomouc, tel: 774 244 621
e-mail: jsrotirovi@seznam.cz
 
Videcký Petr                         Nábřeží 1338, 763 61 Napajedla, tel: 603 468 238
e-mail: petr.videcky@eon.cz
 
Vítek Jan                               Mikuláškova 8/264, 750 02 Přerov, tel: 725 145 266
e-mail: jandax@seznam.cz
 
Vychodil Jaroslav                 V zahradách 272, 75111 Radslavice, tel: 737 040 552
e-mail: jaroslav.vychodil@seznam.cz
 
Zaoral Jan                             Lorencova 3345, 760 01 Zlín, tel: 777 257 395
e-mail: zaorik7@seznam.cz
 
Zbranková Kateřina            Zahradní 319, 768 61 Rychlov, tel: 733 798 705
e-mail: katka.zbrankova@centrum.cz
                                                                                             
Zmeškalová Gabriela           Nad vývozem 4829, 760 05Zlín, tel: 776 340 245
e-mail:zmeskalova.gabina@seznam.cz
 
Zmeškalová Tereza              Nad Mlýnem 153, 750 02 Žeravice, tel: 732 649 096
e-mail: tej15@seznam.cz