Středomoravský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská školní liga 2018 - 19 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská školní liga 2018 - 19 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Anketa

Jaký systém soutěží preferujete?
systém více skupin 50%
jedna větší skupina 48%
kombinovaný 1%
Celkem hlasovalo: 1123

Adresář organizačních pracovníků

Adresář organizačních pracovníků

 

TJ Bystřice                                         Žůrek Ivan                             mobil: 604 325 069

pod Hostýnem                                               Sportovní 1073                      ivan.zurek@seznam.cz

                                                            768 61 Bystřice p.H

SK Droždín                                       Spurný Pavel, Ing.                 mobil: 731 426 524

                                                           U Cihelny 15                          pavel.spurny@szpi.gov.cz

                                                           779 00 Olomouc-Droždín

TJ Sokol                                             Jakubál Karel,Mgr

Dřevohostice                                      Novosady 359                                   mobil: 603 170 585

                                                           751 14 Dřevohostice              jakubal@tiscali.cz

HK Hodonín                                      Bičan Radek, Mgr.                 mobil: 724 014 816

                                                           HK Hodonín                          hkhodonin@seznam.cz

                                                           Lipová alej 23a                       695 03 Hodonín

TJ Sokol Horka                                  Žůrek Libor                            mobil: 777 550 638

nad Moravou                                     Okružní 677/28                      zuros@seznam.cz

                                                           78335 Horka nad Moravou

TJ Cement                                          Schober Martin                      TZ: 581 601 695

Hranice                                              Žáčkova 1988                        mobil: 774 051 169

                                                           753 01 Hranice                       hccementhranice@seznam.cz

TJ Sokol                                             Kudláček Petr                        mobil: 774 222 153

Kostelec na Hané                               Kostelecká 365                      hk-kostelec@seznam.cz

                                                           796 01 Prostějov

SHK Kunovice                                  Omelková Pavla                     mobil: 737 556 666

                                                           Brněnská 1389                       hazena-kunovice@seznam.cz

                                                           686 03 Staré Město

DHK Vítězná                                    Habermann Vlastimil, Ing.     mobil: 603 224 546

Litovel                                                           Uničovská 1197                     dhklitovel@seznam.cz

                                                           784 01 Litovel

Tatran Litovel                                    Šimek Radovan                      mobil: 728 581 971

                                                           Havlíčkova 704                      hazena@tatranlitovel.cz

                                                           784 01 Litovel

TJ Sokol                                             Kolařík Robert                       mobil: 777 795 047

Luhačovice                                        Masarykova 50                       kolarik@uposs.cz

                                                            763 26 Luhačovice

TJ Fatra Slávia                                    Dalajka Vítězslav                   mobil: 737 230 572

Napajedla                                           Dr.Ed.Beneše 941                  dalajka@smnapajedla.cz

                                                            763 61 Napajedla                   vitadalajka@seznam.cz

TJ Sokol Nové Bránice                      Káčerek Karel                         mobil: 607 599 447

                                                            Nové Bránice 140                  novebranice@tiscali.cz

                                                            664 64 Dolní Kounice

SK UP HSC Olomouc                       Kratina Jan                             mobil: 603 744 480

                                                            Buzulucká 1                            kratina@sksam.cz

                                                            783 01 Olomouc

TJ STM Olomouc                              Přerovský Martin, Mgr.          TZ: 585 205 220

                                                            Novosadský dvůr 6                mobil: 723 465 189

                                                            779 00 Olomouc                     prerak@seznam.cz

DHK ZORA                                      Dobeš Václav Ing.                 mobil: 602 543 545

a ZŠ Holečkova                                  Wolkerova 23                         v.dobes@cmail.cz

Olomouc                                            779 00 Olomouc

TJ Jiskra                                              Seitlová Veronika                   mobil: 739 002 110

Otrokovice                                          Palackého 96                          veronika.seitlova@seznam.cz

                                                            763 61 Napajedla

TJ Sokol II                                          Valach Jiří                               TB/TZ: 582 331 606

Prostějov                                            Dobrovského 16                     mobil: 603 384 932

                                                            796 01 Prostějov                    sokol2prostejov@seznam.cz

Sokol HC Přerov                                Frank Miroslav                       mobil: 734 442 054

                                                            U tenisu 16                             hazena.prerov@seznam.cz

                                                            750 00 Přerov

TJ Senice na Hané                             Zapletal Oldřich                     mobil: 731 841 695

                                                            Žižkov 258                             zapletalolda@seznam.cz

                                                            783 45 Senice n.H.

TJ Šumperk                                         Krobotová Ludmila                mobil: 607 976 090

                                                            Čajkovského 28                      krobotoval@spk.cz

                                                            787 01 Šumperk

DHK Uherské Hradiště                     Jagošová Pavlína                    mobil: 777 731 893

                                                            Sadová 1004                           jagosova.pavlina@seznam.cz

                                                            686 05 Uherské Hradiště

TJ Slovácká Slávia – muži                 Čechmánek Radek                 mobil: 724 163 994

Uherské Hradiště                               Štěpnická 1042                       cechmanekr@centrum.cz

                                                            686 01 Uherské Hradiště

                                    - ml.žáci          Zlatníková Irena                     mobil: 608 546 397

                                                            Na Kopečku 136                    ria.severanka@centrum.cz

                                                            68601 Uherské Hradiště

Házená Uničov                                   Janků Pavel                             TZ: 585 051 254

                                                            Na Nivách 1364                     mobil: 732 558 707

                                                            783 91 Uničov                       pavel.janku@mujmail.cz

SK Velká Bystřice                             Urban Jiří                               mobil: 728 725 652

                                                            Na Letné 571                          jiri.urban@velkabystrice.cz

                                                            783 53 Velká Bystřice

SKH Velká nad Veličkou                  Dufek Stanislav                     mobil: 604 509 836

                                                           Hutník 1409                           hcvelka@seznam.cz

                                                            698 01 Veselí nad Moravou   stana.dufek@seznam.cz

HK Veselí nad Moravou                    Klimešová Jitka                      mobil: 732 279 649

                                                            Kollárova 557                         jityklimesova@seznam.cz

                                                            698 01 Veselí nad Moravou

HC Zlín                                              Dvořák Oldřich                      mobil: 777 734 886

                                                            U Stadionu 4286                    novesta.sport.hazena@seznam.cz

                                                            760 01 Zlín    

HC Junior Zlín                                   Slavíková Marta                     mobil: 777 111 060

                                                            Mladcová 473                        hcjuniorzlin@seznam.cz

                                                            760 01 Zlín

SK Žeravice                                       Bajerová Kateřina                  mobil:777 571 498

                                                            Svépomoc III/50                    katka.bajerka@seznam.cz

                                                            750 02 Přerov