Celý zpravodaj najdete v sekci pro stažení
Výsledky turnajů miniházené 4+1:
Ročník 1999-2000 - turnaj v Senici na Hané dne 17.4.2010:
1. Házená Uničov 12 b. - UP.B 15:11, -Zor.14:9, -Sen.16:11, -Lit.19:14, -Lit.11:1, UP.A 16:4
2. SK UP Ol. B 10 b. - Zora13:11, -Senice15:4, -T.Lit.22:9, -Lit.16:3, UP Ol.A 16:0
3. DHK Zora Ol. 8 b. - Senice10:9, -T.Litovel 19:7, -DHK Lit.13:4, UP Ol.A 11:1
4. TJ Senice n.H. 6 b. - Tatran Litovel 19:17, -DHK Litovel 13:6, UP Ol.A 14:4
5. Tatran Litovel 4 b. - DHK Litovel 16:8, -SK UP Olomouc A 8:5
6. DHK Litovel 2 b. - SK UP Olomouc A 7:5
7. SK UP Ol. A 0 b.
Ročník 2001 a ml. - turnaje ve Velké Bystřici dne 17.4.2010:
Skupina A:
1. SK Žeravice 10 b. - V.B.A 13:9, - Kost. 5:1, - STM 7:4, - UP B 9:4, - Zora 9:2
2. SK V.Bystřice A 8 b. - Kostelec 10:5, - STM 8:1, - UP B 13:1, - Zora 17:2
3. TJ Kostelec n. H. 6 b. - STM 7:2, - SK UP B 9:3, - Zora 8:1
4. STM Olomouc 4 b. - SK UP Ol. B 8:2, - Zora 6:0
5. SK UP Ol. B 2 b. - Zora 8:2
6. DHK Zora Ol. 0 b.
Skupina B:
1. TJ Sokol Prostějov 8 b. - Senice 4:6, -T.Lit. 12:5, -UP.A 12:9, -V.B.B 11:4, -DHK Lit. 12:4
2. TJ Senice n.H. 6 b. - Prost.6:4, -Tatran Lit. 4:2, -UP.A 7:8, -V.B.B 5:11, -DHK Lit. 4:0
3. Tatran Litovel 6 b. - SK UP Ol.A 6:4, -V.B.B 4:3, -DHK Lit. 10:2
4. SK UP Ol. A 6 b. - Senice 8:7, -V.Bystřice B 9:2, -DHK Lit. 8:0
5. SK V.Bystřice B 2 b. - DHK Litovel 11:2
6. DHK Litovel 0 b.
Zápasy o umístění:
o 1. místo (A1 - B1) SK Žeravice - TJ Sokol Prostějov 12 : 6
o 3. místo (A2 - B2) Velká Bystřice "A" - TJ Senice na Hané 13 : 5
o 5. místo (A3 - B3) Kostelec na Hané - Tatran Litovel 9 : 3
o 7. místo (A4 - B4) STM Olomouc - SK UP Olomouc "B" 8 : 17
o 9.místo (A5 - B5) SK UP Olomouc "A" - Velká Bystřice "B" 4 : 8
o 11. místo (A6 - B6) Zora Olomouc - DHK Litovel 3 : 3
Ročník 2001 a ml. - turnaj v Senici na Hané dne 24.4.2010:
Výsledky nebyly nahlášeny.
Ročník 2001 a ml. - turnaj na SK UP v Olomouci dne 24.4.2010:
1. Tatran Litovel 8 b. - SK UP A 8:6, -V.B.A 5:6, -SK UP B 10:3, -Zora 10:2, -V.B.B 6:1
2. SK UP Olomouc A 8 b. - V.B.A 6:4, -SK UP B 13:3, -Zora 25:2, -V.B.B 17:2
3. SK V.Bystřice A 8 b. - Litovel 6:5, -SK UP B 8:4, -Zora 12:3, -V.B.B 9:1
4. SK UP Olomouc B 4 b. - Zora 17:6, -V.B.B 5:0
5. DHK Zora Ol. 2 b. - V.Bystřice B 7:5
6. SK V.Bystřice B 0 b.
Ročník 1999-2000 - turnaj na Junior Zlín dne 17.4.2010:
1. HC Junior Zlín A 8 b. - Zlín B 17:8, - Bystřice 23:7, - Otrokovice 22:5, - Zlín C 19:7
2. HC Junior Zlín B 6 b. - Bystřice 20:12, - Otrokovice 13:4, - Zlín C 16:5
3. TJ Bystřice p.H. 3 b. - Otrokovice 8:8, - Zlín C 18:0
4. TJ Otrokovice 3 b. - Bystřice 8:8, - Zlín C 10:6
5. HC Junior Zlín C 0 b.
Ročník 1999-2000 - turnaj ve Velké nad Veličkou dne 17.4.2010:
1. TJ Velká n.V. 6 b. - Luhačovice 22:13, -Hodonín 8:10, -Veselí 12:11, -Kunovice 15:4
2. TJ Luhačovice 6 b. - Hodonín 19:8, - Veselí 20:1, - Kunovice 27:2
3. HK Hodonín 6 b. - Velká 10:8, - Veselí 20:8, - Kunovice 20:4
4. HK Veselí n.M 2 b. - Kunovice 13:11
5. SHK Kunovice 0 b.
Zprávy SK StMSH
Oprava adresáře: organizační pracovníci: SK Žeravice: Kateřina Bajerová
Svépomoc III/50, 750 02 Přerov
Školení trenérů licence „C“ – pro prvních 35 zájemců proběhne kurz v měsíci červnu (2.-4.6. a 18.-20.6.). Pro další již přihlášené uchazeče proběhne kurz v měsíci listopadu. Do tohoto kurzu je možné podávat přihlášky nových uchazečů průběžně, až do naplnění kapacity kurzu.
Zprávy DK StMSH
Házená Uničov – pokuta 1000,- Kč za nedostavení se k mistrovskému utkání č. C99
TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště – pokuta 1000,- Kč za nedostavení se k mistrovskému utkání č. E120